Ahmet Sami Ceylan: “Çorum artık daha hızlı koşmalı”

Çorum’un artık daha hızlı koşmaya ihtiyacının olduğunun altını çizen Ceylan, bunun lokomotifinin de belediye olduğunu, Belediye Başkanı Külcü’ye her türlü desteği vereceklerini ve yanında yer alacaklarını vurguladı.

Güncel 09.04.2014, 23:19 09.04.2014, 23:20
704
Ahmet Sami Ceylan: “Çorum artık daha hızlı koşmalı”

Ak Parti İl Başkanı Ahmet Sami Ceylan ve yönetim kurulu üyeleri, Belediye Başkanı Muzaffer Külcü’ye kutlama ziyaretinde bulundu. Ceylan ve yönetim kurulu üyelerinin ziyaretinde Kadın Kolları Başkanı Arife Betül Gülgün ve yönetim kurulu üyeleri ile Gençlik Kolları Başkanı Erhan Akar ve yönetim kurulu üyeleri de hazır bulundu.

Muzaffer Külcü’nün geride bıraktığı 5 yıllık dönemde belediyeciliğin sadece yeşilden ve imardan ibaret olmadığını tüm Çorumlulara gösterdiğini ifade eden Ceylan, “Belediyeciliğin belki de görünmeyen yüzü olan sosyal tarafını da sizin sayenizde görmüş olduk. Yaşlılara, şehit ailelerine, okullara, çocuklara götürülen hizmetler takdirle karşılandı” dedi.

Çorum Belediyesi’nin halkı memnun edecek hizmetlerin altına imza attığını kaydeden Ceylan, “Hizmetlerimizin karşılığını oy oranımızdaki 5 puanlık artışla aldık. Oyumuzu her seçim döneminde arttırıyoruz. Çorum olarak Türkiye ortalamasının 10 puan üzerinde tamamladık. Yapılan hizmetlerin takdirini sandıkta alıyoruz” şeklinde konuştu.

30 Mart yerel seçimlerinde Recep Tayyip Erdoğan’lı bir Türkiye ile mi, yoksa 90’lı yıllardaki kaosların yaşandığı bir Türkiye ile mi yola devam edildiğinin oylandığını ifade eden Ceylan, milletin Başbakan Erdoğan ve kadrolarını ne kadar sevdiğini 30 Mart’ta bir kez daha gösterdiğini dile getirdi. Ne kadar suni gündem oluşturulursa oluşturulsun milletin bunlara aldırış etmediğini kaydeden Ceylan, “Demokrasilerde hesaplar sandıkta görülür demiştik. Sandıkta milletimiz Ak Parti ve kadrolarıyla yola devam edeceğini belirtmiştir” ifadelerini kullandı.

Çorum genelinde yüksek bir oy aldıklarını ancak bunun yanı sıra kaybedilen ilçelerin de bulunduğunu belirten Ceylan, “Bunların nedenini, sonucunu hep beraber irdeleyeceğiz” dedi. Ceylan, 5 yıl süre içerisinde Ak Parti İl Başkanlığı olarak her zaman Muzaffer Külcü’nün yanında olacaklarını söyledi.
(Taner ŞİMŞEK)

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
17°
açık
banner303

Gelişmelerden Haberdar Olun

@