Ahmet Sami Ceylan: “Açıkları kapatacağız”

AK Parti Çorum Milletvekili Ahmet Sami Ceylan, ülkemizin huzurunu ve refahını bozmak isteyenlerin en çok eğitim kurumlarına sızdıklarını belirterek ihanet çetesinin sistemdeki açıklardan yararlanarak eğitime sızdığını, bu açıkları kapatarak yollarına devam edeceklerini bildirdi.

Güncel 20.09.2016, 02:03 20.09.2016, 02:03
689
Ahmet Sami Ceylan: “Açıkları kapatacağız”

Milletvekili Ahmet Sami Ceylan, İlköğretim Haftası nedeniyle düzenlenen törende konuşarak 15 Temmuz sürecini anlattı. Kendisinin de Bedri Karafakioğlu İlkokulu olan bu yerde okula başladığını daha sonra Fatih Lisesi’nde okulunu bitirdiğini söyleyen ve çocukluğunun geçtiği yerde öğrencilerle olmaktan duyduğu mutluluğu dile getiren Milletvekili Ceylan, “Sizler de çok okuyarak ve kendinizi geliştirerek bir gün bizlerin yerinde oturacaksınız” dedi.
Başta öğrenciler olmak üzere öğretmenlere ve ailelere başarılı bir eğitim dönemi geçirmeleri temennisinde bulunan Ceylan, konuşmasında 15 Temmuz darbe girişimini lanetleyerek “Bizler 2023, 2051 ve 2071 hedeflerimize siz gençlerle devam edeceğiz. Bu noktada öğretmenlerimize de çok büyük görevler düşüyor. Öğretmenler vatanını, milletini seven, devletine ve bayrağına sahip çıkan, manevi değeri yüksek gençler yetiştirmeliler. Gençler geleceğimizi sizlerle inşa edeceğiz. Sizler bu ülkeye milletvekili, vali olacaksınız” diye konuştu.
(Volkan SINAYUÇ)

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
37°
parçalı az bulutlu
banner303

Gelişmelerden Haberdar Olun

@