AHL Park’ın büyük çekilişi bugün

AHL Park Alışveriş Merkezi’nin 5 Volkswagen otomobil kampanyasının sona ermesinin ardından gözler bugün yapılacak olan kur’a çekilişine çevrildi.

AHL Park’ın büyük çekilişi bugün

AHL Park Alışveriş Merkezi’nin 5 Volkswagen otomobil kampanyasının sona ermesinin ardından gözler bugün yapılacak olan kur’a çekilişine çevrildi.

17 Şubat 2017 Cuma 00:15
AHL Park’ın büyük çekilişi bugün

Ahlatcı Grup tarafından Çorum’a kazandırılan AHL Park Alışveriş ve Eğlence Merkezi, Çorum tarihinin de en büyük özel sektör yatırımı. AVM Müdürü Cihangir Özdemir, 28 Kasım 2016 tarihinde başlayan kampanyanın 14 Şubat Sevgililer Günü’nde noktalandığını ifade ederek, AHL Park’tan 75 lira ve üzeri her alışveriş için birer kur’a numarası verilmek suretiyle kampanya sonuna kadar 282 bin 813 kur’a numarası verildiğini ifade etti.

Araç kampanyası boyunca AVM içerisindeki mağazalardan 30 milyon 646 liralık alışveriş yapıldığını ve bu alışverişin 22 milyon 330 bin liralık kısmının çekiliş hakkı kazandığını belirten Özdemir, çekilişin bugün saat 14.00’de AHL Park zemin katta, Milli Piyango yetkilisi ve noter huzurunda gerçekleştirileceğini anlattı. Halk huzurunda yapılacak olan çekilişte 1 kişinin 2016 model Tiguan, 1 kişinin 2016 model Passat, 1 kişinin 2016 model Jetta, 1 kişinin 2016 model Golf ve 1 kişinin 2016 model polo kazanacağını ifade etti.

AHL Park Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nin birbirinden yeni markalar ile birlikte market, sinema, sanat, spor, kültür-sanat, eğlence, eğitsel eğlence merkezi gibi farklı fonksiyonları ile Çorum’un yeni buluşma noktası haline geldiğini söyleyen AVM Müdürü Cihangir Özdemir, yıl boyunca düzenlenen aktivitelerle ziyaretçileri ile buluşmayı hedefleyen AHL Park’ın 2017 yılında da sosyal, kültürel sanatsal etkinlikleriyle birlikte araç kampanyalarıyla da ziyaretçilerin ilgisini çekmeye devam edeceğini söyledi.

Çorum halkının AHL Park ile birlikte haftasonları başka illere gitmesine gerek olmadığını belirten Özdemir, Ahmet Ahlatcı’nın bu konuda kendilerine çok yardımcı olduğunu, 12 Mart tarihinde de AHL Park’ta İrem Derici konseriyle yine çok sayıda Çorumluyu ağırlamayı planladıklarını söyledi.

(Erkan BAYATLI)

Son Güncelleme: 17.02.2017 13:03

banner155