07 Mart 2014 Cuma 18:57
Adnan Cıdık’tan Müsiad’a ziyaret

Saadet Partisi Çorum Belediye Başkan Adayı Adnan Cıdık, MÜSİAD’ı ziyaret etti.

MÜSİAD Başkanı Avukat Rami Bekiroğlu ve yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılanan Cıdık, meclis adayları ile birlikte gerçekleştirdiği ziyarette, belediyecilik hizmetlerine bakış açısını ve projelerini paylaştı.

MÜSİAD’ın Çorum için önemli bir kazanım olduğuna inandıklarının altını çizen Adnan Cıdık, göreve geldiklerinde her zaman MÜSİAD’ın hizmetinde olacaklarının sözünü verdi.

Çorumlunun milli görüş belediyeciliğini özlediğini dile getiren Cıdık, “Çorumlular AK Parti belediyeciliğinde umduğunu bulamadı. Belediyede başlayan tüm çalışmaları devam ettireceğiz. Soru işareti olan noktaları çözeceğiz. Devane bölgesine yapılan TOKİ konutlarının 6 katlı olması gerektiğine inanıyorum. Akşemseddin Camii’nin çevresinde yükselen binalar nedeniyle silüeti bozuluyor. Hıdırlık meydanı ile ilgili Arif Ersoy’un başlattığı projeyi devam ettireceğiz” dedi.

İşçisi ve personeli ile barışık olan bir yönetim sergileyeceklerini de ifade eden Cıdık, göreve geldiklerinde şehrin üst yapısının yanısıra, alt yapısını da ihmal etmeyeceklerini söyledi.

MÜSİAD’ın kuruluş çalışmaları ve hedefleri hakkında misafirlerini bilgilendiren MÜSİAD Çorum Şube Başkanı Rumi Bekiroğlu, ziyaretten duyduğu memnuniyeti aktardığı konuşmasında, Adnan Cıdık ve ekibine başarı diledi.(İHA) 

Son Güncelleme: 08.03.2014 00:16