ACAT Şubesi bugün açılıyor

Kısa adı ACAT olan Acil ve Afet Derneği Çorum Şubesi’nin dernek binası bugün açılacak.

ACAT Şubesi bugün açılıyor

Kısa adı ACAT olan Acil ve Afet Derneği Çorum Şubesi’nin dernek binası bugün açılacak.

14 Şubat 2014 Cuma 23:10
ACAT Şubesi bugün açılıyor
İnönü Caddesi Şoförler ve Nakliyeciler Odası yanında faaliyet gösterecek olan dernek merkezinin açılışı saat 13.30’da gerçekleştirilecek.

Dernek Başkanı Cemil Çufadar’ın verdiği bilgiye göre, Acil ve Afet Derneği (ACAT) 2006 yılında İstanbul merkezli kuruldu. Acil ve Afet Derneği Çorum Şubesi de Çufadar yönetiminde Başkan Yardımcısı Can Kargın, Şube Sekreteri Nesrin Yıldırım, Yönetim Kurulu Üyeleri Züleyha Görel ve Mustafa Koçak’tan oluşturuldu.

Açılıştan sonra saat 14.00’de de Turgut Özal İş Merkezi Belediye Konferans Salonu’nda Acil Tıp Teknisyenleri ve Teknikerleri (Paramedik) Derneği ile birlikte ‘Çorum Afet Riskleri ve Yapılması Gerekenler’ konulu panel düzenlenecek. Acil ve Afet Derneği Genel Başkanı Dr. İlhan Öztürk ve ATTDER Genel Başkanı Yaşar Gökbayrak da etkinliklere katılacak. Panele İstanbul Üniversitesi'nden Doç. Dr. Oğuz Gündoğdu, Gazi Üniversitesi'nden Dr. Bülent Özmen, KBRN Uzmanı Aytaç Kabaklarlı konuşmacı olarak katılacak.

Dernek Başkanı Cemil Çufadar, tüm Çorum halkını ve sivil toplum kuruluşları temsilcilerini etkinliğe ve açılış törenine davet etti.
(Volkan SINAYUÇ)
Son Güncelleme: 14.02.2014 23:10