8 KAZADA 10 YARALI

Çorum merkez ve ilçelerinde gelen çok sayıda trafik kazasında 10 kişi yaralandı.

8 KAZADA 10 YARALI

Çorum merkez ve ilçelerinde gelen çok sayıda trafik kazasında 10 kişi yaralandı.

09 Nisan 2018 Pazartesi 22:01
8 KAZADA 10 YARALI

Alınan bilgiye göre merkez Bahçelievler Mahallesi’ndeki kazada B.E isimli kişinin kullandığı motosiklet seyir halinde iken dengesini kaybederek devrildi. Sürücü hayati tehlike arzetmeyecek şekilde yaralandı.

Üçtutlar Mahallesi’ndeki kazada ise M.Ş.U. yönetimindeki araç ile M,K sevk ve idaresindeki araç çarpıştı. Kazada iki sürücü ile birlikte araçlarda yolcu olarak bulunan K.K. hayati tehlike arz etmeyecek şekilde yaralandı.

Çorum’un Osmancık İlçesi Esentepe Mahallesi’ndeki kazada ise H.H yönetimindeki araç yolcu yürüyen Y.B isimli kişiye çarparak yaralanmasına sebep oldu. Osmancık Yazı Mahallesi’nde S.A yönetimindeki araç ise M.E.B isimli kişiye çarparak yaralarken, Cumhuriyet Mahallesi’nde de F.Ş. yönetimindeki otomobil, B.A idaresindeki plakasız motosiklete çarptı. Motosiklet sürücüsü hayati tehlike arzetmeyecek şekilde yaralandı.

Çorum merkez Mimar Sinan Mahallesi’nde ise A.E sevk ve idaresindeki çöp kamyonu ile L.G yönetimindeki motosiklet çarpıştı. Kazada motosiklet sürücüsü hayati tehlike arzetmeyecek şekilde yaralandı.

Çepni Mahallesi’nde da D.E yönetimindeki kamyon ile M.A yönetimindeki otomobil çarpıştı. Kazada otomobil sürücüsü ile araçta bulunan K.G isimli kişi hayati tehlike arz etmeyecek şekilde yaralandı.

Ulukavak Mahallesi’ndeki kazada ise Ö.D yönetimindeki araç M.E.A isimli bisikletli çocuğa çarparak yaraladı.

(Volkan SINAYUÇ)