6 KAZADA 9 YARALI

Kurban Bayramı öncesinde Çorum merkez ve ilçelerinde çok sayıda kaza yaşandı.

6 KAZADA 9 YARALI

Kurban Bayramı öncesinde Çorum merkez ve ilçelerinde çok sayıda kaza yaşandı.

19 Ağustos 2018 Pazar 18:29
6 KAZADA 9 YARALI

Alınan bilgiye göre Gülabibey Mahallesi’nde yaşana kazada D.Ş. yönetimindeki otomobil seyir halinde iken karşıdan karşıya geçmeye çalışan S.O.S.D isimli kişiye çarparak yaraladı. Yaralı kişi ambulansla Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırılarak tedavi altına alındı.

Kale Mahallesi’nde ise N.G.K. isimli kişinin yönetimindeki otomobil seyir halinde iken karşıdan karşıya geçmeye çalışan D.Y. isimli kişiye çarptı. Kazada hayati tehlike arzedecek şekilde yaralanan kişi Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırılarak tedavi altına alındı.

Ulukavak Mahallesi’nde ise T.Ş. yönetimindeki otomobil seyir halinde iken M.Y. isimli kişinin kullandığı motosiklete çarptı. Kazada hayati tehlike arzetmeyecek şekilde yaralanan M.Ş. tedavi altına alındı.

İskilip Hacıpiri Mahallesi’ndeki kazada ise M.C yönetimindeki otomobil kaza yaptı. Kazada sürücü ile birlikte araçta yolcu olarak bulunan Y.H ve D.E isimli kişiler hayati tehlike arzetmeyecek şekilde yaralanarak İskilip Devlet Hastanesi’nde tedavi altına alındı.

Alaca’nın Avutmuş Köyü’nde yapımı devam eden inşaatta şoför olarak çalışan Ş.A (56) kamyonun devrilmesi sonucu yaralanarak Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde tedavi edildi.

Amasya istikametinden Çorum istikametine seyir halinde bulunan E.B (38) yönetimindeki otomobil ise Mecitözü Boğazkaya mevkiinde yolun solunda bulunan şarampole girerek kaza yaptı. Kazada sürücü ile birlikte araçta yolcu olarak bulunan D.G (24) isimli kişi yaralandı. Yaralılar ilk Mecitözü Devlet Hastanesi’ndeki ilk müdahalenin ardından Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne sevk edildi.

(Haber Merkezi)

banner155