6 kazada 13 kişi yaralandı

Çorum merkez ve ilçelerinde yaşanan trafik kazalarında çok sayıda kişi yaralandı.

6 kazada 13 kişi yaralandı

Çorum merkez ve ilçelerinde yaşanan trafik kazalarında çok sayıda kişi yaralandı.

11 Şubat 2019 Pazartesi 20:55
6 kazada 13 kişi yaralandı

Alınan bilgiye göre Yavruturna Mahallesi’nde yaşanan kazada H.E yönetimindeki otomobil seyir halinde iken bir kavşakta Ş.A isimli kişinin kullandığı motosiklet ile çarpıştı. Kazada motosiklet sürücüsü yaralanarak Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde tedavi altına alındı.

Çorum’un Osmancık İlçesi Şenyurt Mahallesi’nde ise E.G yönetimindeki otomobil seyir halinde iken tali yoldan çıkan M.S yönetimindeki araca çarptı. Kazada iki aracın sürücüsü de yaralanırken, M.S’nin kendi aracı altında kalması sebebi ile ağır yaralı olarak kaldırıldığı hastanede tedavisine devam edildiği öğrenildi.

Bahçelievler Mahallesi’nde yaşanan kazada ise A.K yönetimindeki araç ile Ü.T yönetimindeki araçlar çarpıştı. Kazada iki sürücü ile birlikte İ.E, D.P ve M.A.P isimli kişiler hayati tehlike arzetmeyecek şekilde yaralandı.

Buharaevler Mahallesi’nde ise İ.D yönetimindeki araç seyir halinde iken İ.D isimli kişiye çarparak yaraladı.

Çepni Mahallesi’nde Y.D. yönetimindeki araç ile K.U yönetimindeki araçlar çarpıştı. Kazada iki sürücü ile araçta yolcu olarak bulunan Z.U hayati tehlike olmayacak şekilde yaralandı.

Osmancık Şenyurt Mahallesi’ndeki başka bir kazada ise İ.Ö yönetimindeki araç ile M.G sevk ve idaresindeki araçlar çarpıştı. Kazada M.G hayati tehlike arzetmeyecek şekilde yaralandı.

(Haber Merkezi)