5 trafik kazasında 7 kişi yaralandı

Çorum’un Sungurlu İlçesi’nde meydana gelen tek taraflı trafik kazasında bir traktör su kanalına devrildi.

5 trafik kazasında 7 kişi yaralandı

Çorum’un Sungurlu İlçesi’nde meydana gelen tek taraflı trafik kazasında bir traktör su kanalına devrildi.

10 Ağustos 2017 Perşembe 23:05
5 trafik kazasında 7 kişi yaralandı

Alınan bilgiye göre Sungurlu’da M.A. (69) isimli kişi Çavuşçu köyü içinde Tokullu köyü istikametine seyir halinde iken kendi kullandığı traktörün direksiyon hakimiyetini kaybederek yolun sağındaki su kanalına devirdi. Kazada yaralanan sürücü sevk edildiği Sungurlu Devlet Hastanesinde yapılan tedavisinin ardından taburcu edildi.

Öte yandan Kargı’da A.Ç. (87) isimli kişi de otomobil ile Osmancık’tan Tosya istikametine giderken Çeltiközü Köyü mevkiinde direksiyon hakimiyetini kaybederek yolun sol tarafındaki bariyerlere çarptı. Kazada araç sürücüsü ile birlikte yolcu olarak bulunan Y.Ç. (85) yaralanarak Osmancık Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı.

Uğurludağ’da da önceki gün motosikleti ile Sungurlu-Kaledere köyü istikametinden Uğurludağ istikametine seyir halinde olan E.G.(23) Aşılıarmut köyü Armutçukuru yaylası mevkiine geldiğinde direksiyon hakimiyetini kaybederek yolun sol tarafında bulunan şarampole devrildi. Kazada motosiklet sürücüsü ve motosiklette yolcu olarak bulunan Y.G.(16)) isimli şahıslar yaralanarak Uğurludağ Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı.

Otomobili ile Çorum merkezden Ortaköy istikametine gitmekte olan R.S. (40) isimli kişi de Eskiekin köyü mevkiine geldiği esnada vites değiştirirken bir anlık dikkatsizliği neticesinde gidiş istikametine göre yolun sağında bulunan şarampole aracını devirdi. Kazada yaralanan sürücü Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırılarak tedavi edildi.

Alaca’da ise otomobil ile Çorum istikametinden Alaca istikametine giden S.D (24) isimli genç kavşağa kontrolsüz girince Z.D. (49) yönetimindeki traktör ile çarpıştı. Kazada yaralanan otomobil sürücüsü Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırılarak tedavi edildi.

(Volkan SINAYUÇ)