5 kazada 6 yaralı

Çorum merkez ve ilçelerinde yaşanan kazalarda çok sayıda kişi yaralandı.

5 kazada 6 yaralı

Çorum merkez ve ilçelerinde yaşanan kazalarda çok sayıda kişi yaralandı.

12 Şubat 2019 Salı 21:06
5 kazada 6 yaralı

Alınan bilgiye göre Çorum merkez Gülabibey Mahallesi’nde M.C isimli kişinin sevk ve idaresindeki elektrikli bisiklet M.H isimli kişiye çarptı. Kazada tehlike arzetmeyecek şekilde yaralanan M.H tedavisinin ardından taburcu edildi.

Çepni Mahallesi’nde ise K.Y sevk ve idaresindeki araç ile F.G yönetimindeki motosiklet çarpıştı. Motosiklet sürücüsü hayati tehlike olmayacak şekilde yaralandı.

Kargı’nın Beygircioğlu Köyü’nde ikamet eden H.M (16) isimli genç bisikletten düşerek yaralandı. Kargı Devlet Hastanesi’ne sevk edilen genç tedavisine müteakip taburcu edildi.

İskilip ilçesinden Çorum istikametine seyir halinde bulunan B.K yönetimindeki araç Altınbaş Köyü mevkiine geldiği sırada yolun sağ tarafına takla attı. Kazada araç sürücüsü ile birlikte araçta yolcu olarak bulunan G.Ş (42) hayati tehlike arzetmeyecek şekilde yaralanarak Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde tedavi altına alındı.

Karaçay Köyü istikametinden Sungurlu’ya seyir halinde bulunan E.Ş (29) isimli kadının yönetimindeki otomobil Boztepe Köyü mevkiine geldiği esnada havanın yağışlı zeminin kaygan olması sebebiyle direksiyon hakimiyetini kaybederek tarlaya girdi. Kazada araç sürücüsü araçtan kendi imkanları ile çıkarak Sungurlu Devlet Hastanesi’ne gitti.

(Haber Merkezi)