16 Şubat 2014 Pazar 21:29
“30 Mart, AKP’nin tükendiği gün olacak”
MHP İl Başkanı Lek, Pirbaba Cafe’de düzenlenen Belediye Meclis Üyeleri ile İl Genel Meclis Üyesi adaylarının tanıtıldığı toplantıda yaptığı konuşmada; 30 Mart seçimlerinin MHP’nin zaferiyle sonuçlanacağını söyledi.

Lek, konuşmasının sonunda bir de seçim duası yaptı. Lek’in “Allah utandırmasın. Boğazımızdan haram lokma geçmesin. Nefsine esir olmayanlardan eylesin. Akıldan yoksun bırakmasın. Zalimlerden ve kul hakkı yiyenlerden korusun” şeklindeki duası dikkat çekti.

İsmail Lek, konuşmasında şu konulara değindi:

“AKP, YOLUN SONUNDA…”
“Yolsuzluğu, hırsızlığı, rezilliği ve sansürcülüğü ortaya çıkan AKP, kendi sonu için gün sayıyor. İktidardan gitmeleri artık olasılık durumunu çoktan aşıp kesinliğe doğru yol almıştır.

Aldatılan, soyulan, malı çalınan millet, AKP’nin elinden iktidar mührünü almak için vaktin gelmesini bekliyor.

30 Mart günü yapılacak seçimlerde kazanan MHP ile Çorum halkı olacaktır. Bu işin başka tarifi yok. 30 Mart’ta alınacak sonuçla ya Çorum karanlık bir döneme girecek, ya da bunca yıldır yapılanların hesabının sorulacağı zemin hazırlanmış olacaktır.

30 Mart’ta yapılacak olan seçimlerle birlikte tüm ilçelerimizde değişim gerçekleşecektir. MHP ön plana çıkmış, hemşehrilerimizin yoğun ilgisi ve teveccühünü kazanmıştır. Bu teveccüh yapılan anketlere de yansımış ve yapılan tüm anketlerde diğer partiler kan kaybederken, MHP istikrarlı olarak oylarını artırmaktadır.

Tüm kadrolarımızın; Allah yar ve yardımcısı olsun. Allah utandırmasın. Boğazımızdan haram lokma geçmesin. Nefsine esir olmayanlardan eylesin. Akıldan yoksun bırakmasın. Zalimlerden ve kul hakkı yiyenlerden korusun. Allah’ın rahmeti ve bereketi üzerinize olsun. Hainlere fırsat vermesin.”
(Taner ŞİMŞEK)

Son Güncelleme: 16.02.2014 21:31