“1994 yılı Çorum için milat”

Çorum eski Belediye Başkanı Prof. Dr. Arif Ersoy, Belediye Başkanı Muzaffer Külcü'yü ziyaret ederek Kurban Bayramını tebrik etti.

Güncel 09.10.2014, 02:08 09.10.2014, 02:09
1694
“1994 yılı Çorum için milat”
Çorum eski Belediye Başkanı Prof. Dr. Arif Ersoy, Belediye Başkanı Muzaffer Külcü'yü ziyaret ederek Kurban Bayramını tebrik etti.

Başkan Yardımcıları Zeki Gül, Ahmet Yabacıoğlu, Alper Zahir ve Turhan Candan’ın da hazır bulunduğu ziyarete Ensar Vakfı Çorum Şube Başkanı Halil İbrahim Aşgın, EKADER Başkanı Ahmet Aktaş, Kereb-i Gazi Derneği Başkanı Burhan Pekcan, ESNAFDER Başkanı Mustafa Bulut, ÇORİMDER Başkanı Ayhan Poyraz, ÇEKADER Başkanı Seyfettin Zengin, Anadolu Gençlik Derneği Temsilcisi Yaşar Eker de katıldı.

Başkan Külcü'nün bayramını kutlayan Arif Ersoy, ziyarette yaptığı konuşmada “Çorum'a yaptığınız hizmetlerden dolayı teşekkür ediyoruz. Bize düşen bir şey olursa biz hazırız. Biz devlet yönetimini topluma hizmet makamı olarak kabul ediyoruz” diye konuştu.

Sivil toplum kuruluşlarının önemine değinen Ersoy, “Yöneticinin en büyük desteği STK'lardır. Paylaşımcı demokrasi diyoruz buna. Ara sıra sizi eleştirirsek buna üzülmeyin. Bu bir ikazdır. Salt eleştiri, eleştiri değildir. Alternatifi göstererek eleştiri yapılmalı” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Belediye Başkanı Külcü, Prof. Dr. Ersoy’un Çorum için emek vermeye devam ettiğini vurguladı.

Belediye Başkanı Muzaffer Külcü, “Bu şehirde ne kadar emeğiniz olduğunu yanınızda değil gıyabınızda da söylüyoruz. Çorum için siyasetin zor olduğu bir dönemde siyasetin kurucu bir unsuru oldunuz. Çorum siyasetinde 1994 yılı bir milat oldu. Sizin hem şehrin fiziki olarak değişim ve dönüşümünde hem de sosyolojik anlamdaki değişimde çok katkılarınız oldu. Bu bir iltifat değil, hakkın teslimidir. Hala inşa çalışmasına devam ediyor olmanız takdir edilmesi gereken bir husus” şeklinde konuştu.
(ÇORUM HABER)
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
16°
az bulutlu
banner303
banner364
Namaz Vakti 01 Ekim 2020
İmsak 05:06
Güneş 06:30
Öğle 12:35
İkindi 15:52
Akşam 18:30
Yatsı 19:48

Gelişmelerden Haberdar Olun

@