“16 yıllık kazanımlarımızla 2023 hedeflerimize koşacağız”

AK Parti Genel Merkez Teşkilat Başkanlığı tarafından İç Anadolu Bölgesi Koordinatörlüğü’ne getirilen AK Parti Çorum Milletvekili Oğuzhan Kaya, koordinatörü olduğu Yozgat, Kırıkkale, Çankırı, Kırşehir, Nevşehir, Kayseri ve Sivas teşkilatları ile bir araya geldi.

Güncel 03.03.2019, 20:45
249
“16 yıllık kazanımlarımızla 2023 hedeflerimize koşacağız”

Milletvekili Kaya’ya İç Anadolu Bölgesi’nden sorumlu olan Teşkilat Başkan Yardımcısı Halis Dalkılıç ve önceki dönem Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz da eşlik etti. Ziyarette bulundukları illerde tüm teşkilatların bir arada olduğu toplantılar gerçekleştirildi.

Teşkilatla yapılan toplantıların yanı sıra il ve ilçe teşkilat başkanları, SKM başkanları ve belediye başkan adaylarının katıldığı toplantıda 31 Mart yerel seçimlerine ilişkin istişare ve değerlendirmelerde bulundular.

Milletvekili Kaya, “Bizim için 31 Mart seçimleri ile belediyecilikte yeni bir dönem başlıyor. Tüm belediyeleri gönül belediyeciliği ile buluşturacağız. Bizler AK Parti olarak milletimizle bir olduk, milletimizin 16 yıllık kazanımlarına sahip çıktık. İnşallah 31 Mart’ta da sahip çıkmaya ve AK Parti’nin hizmet bayrağını dalgalandırarak 2023 hedeflerimize milletimizin desteği mazlumların duası ile koşmaya devam edeceğiz” dedi.

Çankırı teşkilat ziyaretinde Milli Türk Talebe Birliği (MTTB) Çankırı İl Başkanlığı’nın organize ettiği konferansa katılan Kaya, burada geleceğin teminatı gençlerle bir araya geldi.

Kaya 28 Şubat’ın 22. yıldönümü dolayısıyla Sivas İl Başkanlığı’nın düzenlediği basın açıklamasına katıldı.

(Haber Merkezi)

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
az bulutlu
banner303

Gelişmelerden Haberdar Olun

@