13 Şubat 2014 Perşembe 23:43
“14 Şubat” bereketi
Çiçekçilerde sevgililer gününe özel, her bütçeye uygun; aşkı, sevgiyi ve sadakati simgeleyen onlarca çeşit çiçek bulmak mümkün. Rengârenk ve bin bir çeşit kokulu çiçekler sevgiliye sunulmak üzere hazırlanıyor.

Müşterilerine aşk parçaları eşliğinde çiçek hizmeti veren Hanımeli Çiçekçilik sahibi Zeyniş Ünver, “Gül çeşitleri, krizantem, şebboy, kazablanka, starliçe, gerbera, hüsnüyusuf, kesme orkide ve saksıda orkide çeşitleri hazırlıyoruz. Kişiye özel tasarımlarımız da mevcut. Bugün saat 23.00’e kadar sipariş alıp, 02.00’ye kadar hizmet vereceğiz. Sevgililer Günü’ne özel olarak müşterilerimiz çiçeklerinin hazırlanmasını beklerken nostaljik aşk parçaları eşliğinde çay ikramında da bulunacağız” dedi.

Sevgi Çiçekçilik yetkilisi Sevgi Gökşen de şehirlerarası ve uluslararası çiçek yolladıklarını belirterek canlı çiçeklerle hazırlanan özel tasarımlar, ithal güller ve her bütçeye uygun çiçeklerle Sevgililer Günü’ne hazır olduklarını dile getirdi.

Gül ve orkideye çok rağbet olduğunu belirten Fulya Çiçekçilik sahibi Erdal Eken ise, “Sevgililer Günü için karanfil, gül, orkide ve kır çiçeği çeşitleri ve sevgililer gününe özel demet hazırlıyoruz. Bir telefon ile Türkiye’nin her noktasına çiçek siparişi yapıyoruz. Karanfil ve kır çiçeği tane 3 TL, gül tane 10 TL, orkide tane 65 TL” diyerek her bütçeye uygun demet hazırladıklarını ifade ediyor.(Onur MÜLAZIM)


Son Güncelleme: 13.02.2014 23:54