14 kazada 24 kişi yaralandı

Çorum merkez ve ilçelerinde meydana gelen trafik kazalarında çok sayıda kişi yaralandı.

14 kazada 24 kişi yaralandı

Çorum merkez ve ilçelerinde meydana gelen trafik kazalarında çok sayıda kişi yaralandı.

20 Mart 2019 Çarşamba 22:10
14 kazada 24 kişi yaralandı

Alınan bilgiye göre Buharaevler Mahallesi’nde iki kaza yaşandı. S.B yönetimindeki araç K.Ü isimli yayaya çarparak yaralarken, E.S yönetimindeki araç da R.B yönetimindeki araca çarptı. Kazada iki sürücü de yaralanırken, E.S’nin 118 promil alkollü olduğu tespit edilerek hakkında işlem uygulandı.

Gülabibey Mahallesi’nde S.K yönetimindeki araç M.K isimli kişiye çarparak yaraladı. Kale Mahallesi’nde Y.S yönetimindeki araç ile İ.G yönetimindeki motosiklet çarpıştı. Motosiklet sürücüsü Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde tedavi altına alındı. Ulukavak Mahallesi İkbal Kavşağı’ndaki kazada ise A.K yönetimindeki araç B.A isimli kişiye çarparak yaralarken, Dodurga’nın Ulucami Mahallesi’nde A.C.E yönetimindeki araç A.K isimli kişiye; Osmancık’ın Yeni Mahallesi’nde ise M.T yönetimindeki araç A.K isimli yayaya çarparak yaralanmasına sebep oldu.

Mimar Sinan Mahallesi’nde A.Ü ile Y.Y yönetimindeki araçlar kavşakta çarpıştı. Kazada iki sürücü ile birlikte A.B isimli başka bir kişi yaralanarak hastanede tedavi altına alındı. Çepni Mahallesi’nde de S.B yönetimindeki araç ile A.B yönetimindeki araçların çarpışması sonucu iki sürücü ve araçlarda yolcu olarak bulunan Ö.F.S yaralandı. Kunduzhan Mahallesi’nde B.Y. yönetimindeki motosiklet Y.Ş yönetimindeki araca çarptı. Kazada motosiklet sürücüsü yaralandı. Sungurlu Yenihayat Mahallesi’nde ise A.H.E. ile B.D yönetimindeki araçlar çarpıştı. Kazada iki sürücü ile birlikte araçlarda bulunan G.T.; Z.E, ve Ş.T isimli kişiler yaralanarak Sungurlu Devlet Hastanesi’nde tedavi altına alındı.

Çorum-Ankara yolu Sapa Köyü mevkiinde ise M.N.G (29) yönetimindeki otomobil kaldırıma çarptı. Kazada yaralanan sürücüsü Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde tedavi altına alındı. Sungurlu’dan Alaca istikametine seyir halinde bulunan A.Ç (50) yönetimindeki araç ise Kıcıllı Köyü mevkiine geldiği esnada şarampole devrildi. Kazada araç sürücüsü ile araçta bulunan H.Ç (71) ve K.Y (64) isimli kadınlar yaralanarak Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde tedavi altına alındı.

Kargı istikametinden Günyazı Köyü istikametine seyir halinde bulunan A.A. (57) isimli sürücü de alkollü olması sebebi ile aracın direksiyon hakimiyetini kaybederek takla atması sonucu yaralandı. Kargı Devlet Hastanesi’ne kaldırılan sürücü daha sonra Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde sevk edildi.

(Haber Merkezi)