10 KAZADA 17 YARALI

Çorum merkez ve ilçelerinde meydana gelen kazalarda çok sayıda kişi yaralandı.

10 KAZADA 17 YARALI

Çorum merkez ve ilçelerinde meydana gelen kazalarda çok sayıda kişi yaralandı.

08 Haziran 2018 Cuma 20:14
10 KAZADA 17 YARALI

Alınan bilgiye göre Gülabibey Mahallesi’ndeki kazada O.A isimli kişi elektrikli bisiklet ile seyir halinde iken önüne çıkan araca çarpmamak için dengesini kaybederek düştü. Yaralanan kişinin hayati tehlikesi olmadığı öğrenildi. Çöplü Mahallesi’ndeki kazada ise karşıdan karşıya geçmeye çalışan M.Y isimli kişiye bir otomobil çarparak yaraladı.

İnönü Caddesi üzerinde de M.Ş yönetimindeki otomobil ile A.Y yönetimindeki araç çarpıştı. Kazada sürücüler hayati tehlike olmayacak şekilde yaralandı. Ulukavak Mahallesi’nde ise F.Ü yönetimindeki araç ile Y.K yönetimindeki araç çarpıştı. Kazada iki sürücü ile birlikte araçta yolcu olarak bulunan Z.K ve S.K yaralandı.

Osmancık Koyunbaba Mahallesi’nde İ.Ç. yönetimindeki otomobil S.K ve İ.H.K isimli kişilerin bulunduğu motosiklete çarparak yaralanmalarına sebep oldu. Merkez Albayrak Caddesi’nde O.A yönetimindeki motosiklet Z.S.Ö isimli kişiye çarparak yaraladı. Üçtutlar Mahallesi Ahçılar Sokak’taki kazada ise S.K ile M.R.E yönetimindeki araçlar çarpıştı. Kazada iki sürücü de yaralandı.

Osmancık Yazı Mahallesi Atatürk Caddesi’nde R.O yönetimindeki araç Ç.C yönetimindeki motosiklet çarpıştı. İki sürücü de hayati tehlike arzetmeyecek şekilde yaralandı. Çiftlikevler Mahallesi’ndeki kazada ise H.B.A isimli firari tarafından kullanılan araç bisikleti ile kırmızı ışıkta bekleyen R.M isimli kişiye çarparak yaraladı. Yeni Mahalle’de ise S.D. yönetimindeki motosiklet devrildi. Kazada sürücü ile birlikte motosiklette yolcu olarak bulunan E.T düşerek yaralandı.

(Haber Merkezi)

banner155