29.05.2020, 01:34 49

DEĞERLİ HEMŞEHRİLERİM ve OKURLARIM

Prof. Dr. Ahmet SAMSUNLU

Prof. Dr. Ahmet SAMSUNLU

Bayramdan önce gazetede daha çok firma ve kişilerin kutlamaları yer aldığı için sizlerin Ramazan Bayramınızı en iyi dileklerimle bugün kutluyorum. Corona virus tehlikesi nedeniyle geçmiş bayramlardan farklı olarak yaşadığımız bu Bayramda, daha çok telefonlar ve bilgisayarlar yardımıyla sevdiklerimizle haberleştik ve bayramlaştık.

Ben de interneti ve son yıllarda geniş bir kullanım sahası bulan WhatApp’ı kullanarak çok sayıda hemşehrim dostum, yakınlarım ve öğrencilerimle bayramlaşmak imkânını buldum.

İnternetten gönderdiğim bayram tebriğim aşağıdadır.

DEĞERLİ DOSTLARIM ve YAKINLARIM,

SİZLERİN, RAMAZAN BAYRAMINIZI KUTLUYOR, SAĞLIK, MUTLULUK ve HUZUR DOLU BİR YAŞAM DİLİYORUM.

AHMET SAMSUNLU

WhatsApp’tan gönderdiğim bayram tebriğim ise aşağıda görülmektedir:
Değerli dostlarım ve yakınlarım,

En iyi dileklerimle Ramazan Bayramınızı kutlar, sağlık ve mutluluk içinde geçirmenizi dilerim.

BU TEBRİKLERİME ALDIĞIM BAZI CEVAPLARI AŞAĞIDA SİZLERLE PAYLAŞMAYI İSTİYORUM.

* Bu Bayramı kendi içimize dönük bir tarzda kutlamak zorundayız. Kucaklaşmak olmadan, çocuklarımızı ve torunlarımızı koklamadan mahrum, sizlerin sıcak temasını hissetmeden bir bayram geçireceğiz. Bayramınızı kutlar, sevdiklerinizle birlikte daha nice sağlıklı ve mutlu günler dilerim.

* Kalplerde sevgi olsun, gözlerimiz ışık dolsun. Ramazan Bayramınız kutlu olsun. Her şeye kadir olan Yüce Allah, bizleri, doğru yoldan ve sevdiklerimizden ayırmasın. Hayırlı ve bereketli Bayramlar dileğiyle, Mübarek Ramazan Bayramınızı tebrik eder hayırlara vesile olmasını dilerim

*Adı bile yeter bayramın; günü güzel , özel kılmaya. Paylaşmanın mutluluğu senin mutluluğunla katlanır ; umudu tazeler, geleceğe daha güzel bakar , sağlığa katkı ekler ve iyiliğin bulaşıcı etkisiyle bir başka duyguya ruh , can olur bayramlar. Bayramımızı kutlar; mutluluk, huzur, güzellik ve normal günlere aldığımız derslerden edindiğimiz tecrübelerin ışığında kaybettiklerimizi unutmadan kutlamamızı dilerim. Tatlı bir tat bırakan İyi bayramlar.

* Barış dolu, sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar dileğiyle, Ramazan bayramınız kutlu olsun.

* Birlikte geçireceğimiz sağlıklı, huzurlu ve mutlu nice bayramlara kavuşmamız dileğiyle Ramazan Bayramımız mübarek olsun.

* Sevgili dostlar, Bir avuç dua, bir kucak sevgi, sıcak bir mesaj, kapatır mesafeleri birleştirir gönülleri kalbiniz nur, haneniz huzur dolsun, Bayramınız mübarek olsun. Kalpler vardır sevgiyi yaşatmak için, insanlar vardır dostluğu paylaşmak için ve bayramlar vardır sevgi ile kucaklaşmak için. Bayramınız kutlu olsun. Tüm yürekler sevinç dolsun, umutlar gerçek olsun, acılar unutulsun, dualarınız kabul ve bayramınız mübarek olsun.

*Çok kıymetli hocam, bayramınız mübarek olsun ellerinizden öperim, nice bayramlara sağlıkla sıhhatle hep beraber ulaşmamız dileğiyle hocam.

*Hocam, Ben de sizin ve sevdiklerinizin Ramazan Bayramı’nı kutluyor, ailenizle birlikte sağlık, sıhhat dolu mutlu bir bayram geçirmenizi diliyorum. Saygı ve selamlarımla.

*Hocam,Sizin ve ailenizin şeker bayramını kutlar sağlık ve esenlikler dilerim.

*Sayın Bakanım ramazan bayramınızı kutlarım. Salgın tehdidi olmadığı nice bayramlar dilerim. Saygıyla selamlarımı sunarım.

*Sayın hocam,

Rabbim, hepimize hakiki bayramı, onun manasını, güzelliğini, rahmetini, mağfiretini tüm zerrelerimizde hissettirsin. Rahman'ın rahmetine mazhar olmamız dileğiyle Bayramınızı tebrik ederim.

*Saygıdeğer Bakanımız ve Hocamız, bilmukabil sizlerin Ramazan Bayramınızı kutluyor, sağlık, afiyet içinde şehrimize ve ülkemize hizmetlerinizin devamını diler, saygılarımı arz ederim.

*Değerli Bakanım, başta siz ve aileniz olmak üzere aziz milletimizin ve İslam aleminin "Ramazan Bayramı"nı tebrik ediyor, birlik ve beraberlik içerisinde sağlıklı ve huzurlu bayramlar temenni ediyorum. Tüm insanlığa huzur ve barış getirmesi dileklerimle daha nice güzel bayramlara. Selamlarımla..

*Sağ olun Sayın Bakanım, Allah'ım sizlere sağlıklı sıhhatli hayırlı uzun ömürler nasip etsin, Allah sizleri başımızdan eksik etmesin.Bayramınızı en kalbi duygularla kutlar, saygı ve sevgilerimi iletirim.

*Bayram; Vatanımıza, Milletimize, Alem-i İslama ve tüm insanlığa sağlık, huzur ve esenlikler getirsin. Ramazan Bayramınız mübarek olsun.

*Mübarek Ramazan Bayramımızın başta şahsınız ve aileniz olmak üzere tüm İslam alemine hayırlara vesile olmasını temenni ederim. Allah yeniden birlikte iftar ve sahur yapabileceğimiz, camilerimizde vakit, cuma ve teravih namazlarımızı kılabileceğimiz ramazanları, ziyaretlerimizi yapıp büyüklerimiz ve küçüklerimizle kucaklaşabileceğimiz bayramları yeniden nasip etsin. Hayırlı Bayramlar.

*14 asırdır Müslümanları ilk defa evlerine kapatarak buruk bir Bayram geçirten Koronavirüs musibetinden uzak olarak sağlık ve esenlikler dilerim.

Yazıma son verirken güzel temennileri ihtiva eden aşağıdaki bayram tebriğini sizlerle paylaşıyor ve içinde geçenleri sizler içinde temenni ediyorum:

Tüm sevdiklerinizle birlikte hayırlı huzurlu mutlu nice güzel bayramlar görmeniz dileği ile bayramınız mübarek olsun.

El öpmeler

Kucaklaşmalar

Şeker toplamalar

Beraber kahve içmeler

Bayram sofralarına oturmalar

Daha nice özlediğimiz şeyin hayatımıza en kısa zamanda,yeniden girmesi dileğiyle sevdiklerinizle

İyi bayramlar.

İstanbul, 27 Mayıs 2020

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
14°
parçalı bulutlu
banner303
banner364
Namaz Vakti 31 Ekim 2020
İmsak 05:36
Güneş 07:01
Öğle 12:29
İkindi 15:19
Akşam 17:47
Yatsı 19:07

Gelişmelerden Haberdar Olun

@