MHP Bayat’ta seçim bürosu açtı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Bayat SKM Bürosu’nu, MHP Genel Başkan Yardımcısı Erzurum Milletvekili Prof. Dr. Kamil Aydın açtı.

MHP Bayat’ta seçim bürosu açtı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Bayat SKM Bürosu’nu, MHP Genel Başkan Yardımcısı Erzurum Milletvekili Prof. Dr. Kamil Aydın açtı.

03 Mart 2019 Pazar 21:14
MHP Bayat’ta seçim bürosu açtı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Çorum İl Teşkilatı seçimlere az bir zaman kala Bayat’ta SKM Bürosu açtı. Açılışa MHP Genel Başkan Yardımcısı Erzurum Milletvekili Prof. Dr. Kamil Aydın, MHP Çorum Belediye Başkan Adayı Kenan Şahin, MHP İl Başkanı Arslan Kaynar, MHP Merkez İlçe Başkanı Ertuğrul Onan, Ülkü Ocakları Başkanı Yavuz Ünlü, Bayat Belediye Başkan Adayı Şaban Çakır, Mecitözü Belediye Başkan Adayı Emin Söğütcü, Belediye ve İl Genel Meclis Üyeleri ile partililer ve vatandaşlar katıldı.

“BAYAT’I HEP BİRLİKTE YÖNETECEĞİZ”

İlginin yüksek olduğu açılış öncesi MHP İl Başkanı Arslan Kaynar, bir konuşma yaptı. Kaynar konuşmasında 31 Mart yerel seçimlerine Çorum’un her bölgesinde Milliyetçi Hareket Partisi’nin kendi adayları ile katılacağını açıkladı.

Ardından MHP Bayat İlçe Başkan Adayı Şaban Çakır, yaptığı konuşmada Bayat’a yapacağı projeleri hakkında bilgiler verdi ve vatandaşlardan MHP’te oy vermesini istedi.

“ARAMIZA NİFAK SOKMAYA ÇALIŞIYORLAR”

MHP Genel Başkan Yardımcısı Erzurum Milletvekili Prof. Dr. Kamil Aydın ise siyasette ortalığı karıştırmaya çalışanların olduğunu belirterek, “Bir olup beraber olup hep birlikte cumhur ittifakı için elimizden geleni yapacağız. Cumhur ittifakı için kimse tehdit yapmasın. Devletimiz vatanımız birdir” dedi.

“Milliyetçi Hareket Partisi’nde ihanet yoktur” diyen Aydın, “Vatana millete bayrağa devlete ihanet yoktur. Birileri aramıza nifak sokup yok efendim MHP kazanırsa hizmet gelmezmiş diyor. Böyle bir şey yok. MHP Türkiye'nin teminatı. Çorum'u Bayat'ı biraz bizim arkadaşlar idare etsinler bakalım hangi babayiğit hangi imkânı kesiyormuş görelim. Bunlar yetkili ağızlardan söylenen ifadeler değil. Çünkü aramıza nifak tohumu sokmaya çalışanların ifade ettiği şeyler. Bizim ayrımız gayrımız yok” diye konuştu.

Aydın’ın yaptığı konuşmanın ardından okunan dualarla MHP Bayat SKM Bürosu törenle açıldı.

Tören sonrasında MHP Genel Başkan Yardımcısı Erzurum Milletvekili Prof. Dr. Kamil Aydın, esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelerek hasbihal etti. (Haber Merkezi)