Bayat’ta seçim güvenliği toplantısı yapıldı

Bayat seçim güvenliği toplantısı Kaymakam Oğuzhan Ocak başkanlığında Şehit Yakup Kozan AİHL Konferans Salonu’nda gerçekleştirildi. Toplantıya, Kaymakam Oğuzhan Ocak’ın yanı sıra İlçe Jandarma Komutanı Sedat Erdaş, İlçe Emniyet Amir V. Mustafa Akmaz, mahalle ve köylerde bulunan muhtar ve muhtar adayları katıldı.

Bayat 14.03.2019, 22:11
368
Bayat’ta seçim güvenliği toplantısı yapıldı

Önümüzdeki günlerde yapılacak olan yerel seçimlerin Bayat’ta huzur ve güven ortamında geçmesi için alınacak tedbirlerin ve yapılacak çalışmaların görüşüldüğü seçim güvenliği toplantısında konuşan Kaymakam Ocak, seçim sürecinin, Bayat’ta huzur ve güven içerisinde yapılması için her türlü güvenlik tedbirinin alındığını, seçim öncesi, seçim sırası ve seçim sonrasında alınması gereken tedbirlerle ilgili çalışmaların hassasiyetle yürütüldüğünü dile getirdi.

Mahalli idareler seçiminin hayırlı olması temennisinde bulunan Kaymakam Ocak, “Vatandaşların, seçme ve seçilme haklarını huzur ve güven içinde, hiç bir baskı altında kalmadan ve hiçbir yönlendirmeye maruz bırakılmadan, kendi özgür iradeleri ile oy kullanmalarının tesisi için her türlü güvenlik tedbirini alıyoruz” dedi.

Toplantı, yapılan değerlendirmelerin ardından sona erdi. Toplantının ardından Kaymakam Oğuzhan Ocak tüm muhtar ve muhtar adayları başarılar diledi.(Haber Merkezi)

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
hafif yağmur
banner303

Gelişmelerden Haberdar Olun

@