Denizhan YBO Alaca birincisi

23-24 Kasım 2016 tarihlerinde gerçekleştirilen TEOG (Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş) Sınavında Alaca’da sınava giren 8.sınıf ortaokul öğrencileri uzun süren çalışmanın sonucunda sınavı başarılı bir şekilde tamamladı.

Alaca 13.12.2016, 23:15
1694
Denizhan YBO Alaca birincisi

Sınavda Denizhan Yatılı Bölge Ortaokulu ilçede yapılan TEOG sınavı verilerine göre ortaokullar arasında 1.sıraya yerleşerek bir başarıya daha imza attı. Denizhan YBO’yu başarısı nedeniyleziyaret eden İlçe Milli Eğitim Müdürü Hürrem Dursun, sınıfları gezerek öğrencileri başarılarından dolayı kutlayarak başarılarının devamını diledi.

Öğretmenlerle de kısa bir toplantı yapan İlçe Milli Eğitim Müdürü Hürrem Dursun, bu başarının inşasında öğretmenlerin ve çalışan tüm personelin önemli bir yere sahip olduğunu, özveri ve fedakârca gösterdikleri emeklerinden dolayı kendilerini kutladığını söyledi. Öğretmen ve öğrencilerden beklentilerini soran Dursun, pansiyonda yatılı kalan öğrencilerin de başarılarının azımsanamayacak kadar iyi olduğunun sevindirici olduğunu belirterek öğrencilere teşekkür etti.

(Haber Merkezi)

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
25°
açık
banner303

Gelişmelerden Haberdar Olun

@